System B2B – Optinex – Referencje.

System B2B

Współpracę z e4www nawiązaliśmy  w celu zaprojektowania i zrealizowania dedykowanej platformy B2B . Cały proces wdrożenia przebiegał sprawnie i  bez zarzutów.  Zespół e4www wykonał dla nas szereg dedykowanych rozwiązań  pozwalających na znaczne zautomatyzowanie i zoptymalizowanie  procesów sprzedażowych i logistycznych w naszej firmie.  Sama integracja z naszymi dostawcami zmniejszyła czas potrzebny na przygotowanie  i obsługę  sprzedaży z tzw. „oferty”  o ponad 70%.

Wdrożenie innowacyjnych i dedykowanych  rozwiązań pozwoliło nam na zmianę charakteru wykonywanej pracy, unikanie błędów, a co za tym idzie podnoszenie jakości oferowanej obsługi.

Oceniając naszą dotychczasową współpracę z pełną odpowiedzialnością mogę polecić e4www jako profesjonalnego i rzetelnego partnera nie tylko w tworzeniu oprogramowania, ale również w szeroko rozumianym doradztwie z zakresu e-commerce.

 

Back to Top
O systemach B2B i wielokanałowej sprzedaży wiemy praktycznie wszystko. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań internetowych oraz dedykowanych aplikacji mobilnych i desktopowych. Masz pytania ? Przejdź do strony KONTAKT i skontaktuj się z nami !