System B2B.

Dedykowana platforma B2B

Opis projektu

Dla czołowego dystrybutora sprzętu IT w Polsce wykonaliśmy jedno z największych naszych wdrożeń z zakresu B2B oraz B2C. Nasze systemy zostały w wielu obszarach bardzo mocno zintegrowane z systemem ERP IMPULS BPSC. Dodatkowo wykonaliśmy pełną dwukierunkową automatyczną integrację z systemami następujących dystrybutorów:
– Action,
– AB,
– ABCDATA

Cały proces od momentu złożenia zamówienia przez kontrahenta do momentu wysłania zamówienia przez dystrybutora do klienta końcowego został w 100% zautomatyzowany.

Dodatkowo nasz moduł nazwany „ZBIERACZKA” pozwala na automatyczne budowanie oferty Yamo, na podstawie oferty swoich dostawców. Zbieraczka odpowiedzialna jest za wiązanie produktów na podstawie określonych parametrów, nie tylko takich jak EAN czy PN. Zbieraczka też, analizuje ceny poszczególnych dostawców, koszty i czas dostawy oraz inne warunki brzegowe i na tej podstawie generuje ofertę zarówno dla klientów B2B jak i klientów B2C Yamo.

A oto referencje jakie otrzymaliśmy dla tego projektu>>>

 

Szczegóły

  • Klient Yamo
  • Tags SYSTEMY B2B
Back to Top
O systemach B2B i wielokanałowej sprzedaży wiemy praktycznie wszystko. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań internetowych oraz dedykowanych aplikacji mobilnych i desktopowych. Masz pytania ? Przejdź do strony KONTAKT i skontaktuj się z nami !