System B2B – Referencje.

System B2B

Miałem przyjemność współpracować z Panem Marcinem Pasierbińskim oraz Panem Markiem Ogłodkiem w okresie od września 2013 do października 2015, początkowo przy wdrożeniu a później przy utrzymaniu i rozwoju naszej platformy sprzedażowej ivolta.pl. Pan Marcin pełnił funkcję Project Managera, natomiast Pan Marek rolę Głównego Programisty.

Nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze. Obaj Panowie mają dużą wiedzę, doświadczenie  oraz kompetencje, dzięki którym  nasz nowy system B2B  pozwolił zautomatyzować wiele procesów  i stał się  bardzo ważnym elementem wspomagającym sprzedaż.  Cieszy nas również niezmiernie fakt, że system został bardzo pozytywnie przyjęty przez naszych kontrahentów,  a ilość transakcji wykonywanych poprzez platformę B2B z miesiąca na miesiąc rośnie.

Back to Top
O systemach B2B i wielokanałowej sprzedaży wiemy praktycznie wszystko. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań internetowych oraz dedykowanych aplikacji mobilnych i desktopowych. Masz pytania ? Przejdź do strony KONTAKT i skontaktuj się z nami !