System B2B, System B2C – Yamo Referencje.

Dedykowane systemy B2B

Z firmą e4www.pl nawiązaliśmy współpracę w 2010 roku. W pierwszej kolejności firma przeprowadziła dla nas audyt oraz analizę używanych przez nas internetowych systemów B2B i B2C, a także systemu klasy ERP. Audyt pozwolił na określenie nowych, niezbędnych funkcjonalnlości oraz nakreślenie strategicznych kierunków wdrożenia nowego wielokanałowego systemu sprzedaży mccom. Podczas wszystkich etapów pracy nad nowym systemem zaobserwowaliśmy pełen profesjonalizm pracowników e4www.pl oraz doświadczenie z zakresu projektowania oraz wdrażania systemów e-commerce. Dodatkowo dzięki elastyczności niezbędnej podczas tego typu wdrożeń, udało nam się szybko i sprawnie wykonać kilka dodatkowych funkcjonalności, które pojawiły się niespodziewanie w trakcie wdrożenia. Aktualnie jesteśmy po pierwszym etapie wdrożenia nowej mccom. Część B2B wraz z systemem serwisowym i reklamacyjnym zostanie udostępniony naszym klientom w połowie lutego 2010.

Z firmą e4www.pl planujemy stałą współpracę w zakresie utrzymania oraz rozwoju systemu B2B i B2C.
E4www.pl to nie tylko młody i ambitny zespół ale przede wszystkim sprawdzony oraz rzetelny partner dla kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych.

Back to Top
O systemach B2B i wielokanałowej sprzedaży wiemy praktycznie wszystko. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań internetowych oraz dedykowanych aplikacji mobilnych i desktopowych. Masz pytania ? Przejdź do strony KONTAKT i skontaktuj się z nami !